Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 27 tetor 2018 Në ora: 09:21
Ilustrim

Moti në Maqedoni do të jetë me diell, ndërsa në pjesët perëndimore do të ketë vranësira mesatare.

Temperatura minimale do të lëviz nga minus dy deri pesë gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë nga 20 deri në 26 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti me diell dhe me vranësira mestare dhe erë në drejtim jug-lindor. Temperatura do të lëviz nga një deri 24 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat