Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 08:04
Foto ilustruse

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira të pakta dhe me periudha me diell. Në pjesën perëndimore dhe veriore të vendit do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Gjithashtu do të fryjë erë e fortë jugore, e cila do të arrijë deri 60 km në orë.

Temperaturat maksimale sot do të lëvizin prej 18 deri 27 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...