Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 07:59
Foto ilustruse

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira. Pasdite do të ketë reshje lokale të shiut në pjesën perëndimore të vendit.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 10 deri 17 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 17 deri 24 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...