Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 1 nëntor 2018 Në ora: 07:59
Foto ilustruse

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë jugore mesatare.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 18 deri 27 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ngrohtë dhe me temperatura mbi mesataren për këtë periudhë të vitit.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...