Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 3 nëntor 2018 Në ora: 09:03
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa juglindore e vendit do të fryj një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 5 deri 13 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore nga 19 deri më 27 gradë celsius.

Nga dita e diel temperaturat do të jenë në rënie graduale

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...