Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 08:57
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira. Nga pjesa juglindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, ndërsa shpejtësia e erës do të jetë dy kilometra në orë.

Temperaturat e mëngjesit do të jenë nga një gradë celsius deri më tetë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të lëvizin nga 18 deri më 23 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...