Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 5 nëntor 2018 Në ora: 08:07
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë juglindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 0 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 17 deri 23 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, ndonëse temperaturat e ajrit do të jenë më të ulëta, përsëri do të jenë mbi mesatare për këtë periudhë të vitit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...