Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 08:02
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë juglindore. Në disa zona do të ketë mjegull.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -3 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 15 deri 21 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti do të jetë stabil, përveç të enjten kur në pjesën perëndimore të vendit pritet të ketë reshje të pakta shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...