Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 09:00
Ilustrim

oti sot do të jetë me diell dhe vranësira.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga një gradë deri më pesë gradë celsius, ndërsa temperaturat e ditës do të lëvizin nga 13 deri më 21 gradë celsius.

Ndërsa për ditën e nesërme temperaturat priten të lëvizin nga një deri më 19 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...