Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 08:05
Foto

Moti sot në Maqedoni do të jetë stabil, me diell dhe me temperatura mbi mesataren gjatë ditës, ndërsa mëngjesi do të jetë i ftohtë, si dhe do të ketë mjegull në disa vende.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato maksimale gjatë ditës do të jenë në interval prej 15 deri 21 gradë celcis.

Ulje të temperaturave pritet të ketë prej të enjten.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...