Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 08:15
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë stabil dhe me diell, ndërsa në disa vende do të ketë vranësira të pakta.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -3 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 15 deri 22 gradë celcius.

Prej ditës së enjte pritet të ketë rënie më të madhe të temperaturave dhe ftohje të motit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...