Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 08:03
Foto

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, por i ftohtë dhe me kushte për paraqitje të mjegullës.

Në disa vende mund të ketë edhe reshje të shiut. Temperaturat do të lëvizin prej 12 deri 21 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil, ndërsa meteorologët paralajmërojnë rënie të temperaturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...