Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 08:05
Foto

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut në disa vende. Në vendet më të larta malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -3 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 deri 11 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...