Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 10:34
Ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut. Në malet e pjesës perëndimore të vendit do ketë reshje të botës.

Temperaturat e mëngjesit do të sillen nga minus katër celsius deri pesë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të lëviz nga zero deri më dhjetë gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...