Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 09:05
Ilustrim

Moti sot do të jetë i vërejtur dhe me reshje lokale të shiut. Në pjesën perëndimore të vendit kryesisht do të ketë reshje të borës.

Temperatura minimale e ditës do të jetë minus një gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale e ditë do të jetë pesë gradë celsius.

Shpejtësia e erës do të jetë pesë kilometra në orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat