Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 08:06
Foto

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe kushte për reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 2 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 3 deri 9 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me vranësira, ndërsa meteorologët parashikojnë rritje të temperaturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...