Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 09:38
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me vranësira.

Nga ana juglindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë, me shpejtësi 3 km/h.

Temperatura minimale e ditës do të jetë 4 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale e ditës do të jetë 12 gradë celsius.

Nesër moti do të jetë i vranët dhe me kushte për reshje të shiut në pjesën perëndimore të vendit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...