Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 09:42
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut, ndërsa nga ana pjesa verilindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat minimale do të jenë nga 0 deri më 8 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të jenë nga 5 deri më 14 gradë celsius.

Sipas EHM-së periudha e ardhshme do të jetë me reshje të shiut kryesish në pjesën perëndimore dhe juglindore të vendit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat