Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 08:06
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, sidomos në pjesën perëndimore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë juglindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 7 deri 14 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore pritet të ketë reshje të borës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat