Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 09:39
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Pasdite në pjesën lindore të vendit do të ketë reshje më intensive të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 6 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 10 deri 15 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...