Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 29 nëntor 2018 Në ora: 08:16
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë edhe reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 deri 9 gradë celcius. Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me vranësi dhe kushte për reshje të shiut dhe borës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...