Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 1 dhjetor 2018 Në ora: 09:00
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht ftohtë dhe me re.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -7 deri më 0 gradë celsius, ndërsa gjatë ditës temperaturat do të arrijnë nga 3 deri më 8 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...