Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 2 dhjetor 2018 Në ora: 09:59
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira në pjesën më të madhe të vendit.

Nëpër lugina do të ketë kushte për shfaqjen e mjegullave.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga -5 deri më -3 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të jenë nga 6 deri 13 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...