Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 3 dhjetor 2018 Në ora: 08:00
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Pas dite në disa lugina do të ketë mjegull, ndërsa pritet të fryjë erë e lehtë jugore.

Temperaturat e ditës pritet të jenë në rritje, të cilat do të arrijnë deri 12 gradë celcius në disa vende.

Nesër dhe gjatë ditëve në vazhdim temperaturat do të jenë mbi mesataren për këtë periudhë të vitit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...