Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 4 dhjetor 2018 Në ora: 08:06
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha dielli. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë në drejtime të ndryshme.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -5 deri 1 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 7 deri 14 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me temperatura mbi mesataren për këtë periudhë të vitit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat