Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 8 dhjetor 2018 Në ora: 09:16
Ilustrim

Moti sot do të jetë me temperatura të ulëta dhe me mundësi për reshjeve të shiut, kryesisht në pjesën perëndimore të vendit. Ndërsa në pjesët malore do të ketë reshje të borës.

Temperatura minimale do të jetë -1 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të jetë 8 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat