Në Maqedoni të enjten pritet reshje të borës - Bota Sot
Në Maqedoni të enjten pritet reshje të borës

Maqedonia

Në Maqedoni të enjten pritet reshje të borës

Më: 8 dhjetor 2018 Në ora: 19:46
Foto ilustruse

Moti nesër do të jetë i ftohtë ku do të ketë fryj erë gjatë ditës, ndërsa në orët e mbrëmjes do të ketë reshje të shiut, si dhe ditën e hënë në mëngjes.

Për shkak të fryrjes së ftohtë nga veriu në disa vende do ketë edhe reshje të borës. Ndërsa malet do të mbulohen nga bora.

Në dy ditët në vijim moti do të jetë i ftohtë, ndërsa reshje të borës do të ketë ditën e enjte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...