Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 9 dhjetor 2018 Në ora: 09:01
Ilustrim

Moti sot do të jetë me rre dhe reshje lokale të shiut, në vendet më të larta do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -1 gradë celsius deri më 3 gradë celsius, ndërsa temperatura e ditës do të lëvizin nga 6 gradë celsius deri më 13 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...