Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 17 dhjetor 2018 Në ora: 08:36
Foto ilustrim

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe me reshje të borës.

Edhe ditën e martë parashikohet se do të ketë reshje të borës me temperatura të ulëta.

Gjatë mëngjesit temperaturat do të jenë nga -5 gradë celsius deri në -2 gradë celsius, ndërsa gjatë ditë ditës temperaturat do të arrijnë deri 3 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...