Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 18 dhjetor 2018 Në ora: 09:00
Foto

Moti sot gjatë mëngjesit do të jetë me vranësira ndërsa gjatë pasdites së vonshme do të ketë reshje të borës.

Temperaturat gjatë mëngjesit do të jenë nga -2 gradë deri 1 gradë celsius ndërsa temperaturat gjatë ditës do të arrijnë deri në 6 gradë celsius.

Gjatë ditës së mërkurë pritet që reshjet e borës të ndalen dhe në disa pjesë të vendit të ketë shfaqje të diellit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...