Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 19 dhjetor 2018 Në ora: 08:16
Foto

Moti sot në Maqedoni gjatë mëngjesit do të jetë me vranësira kurse ngjatë ditës do të ketë shfaqaje të diellit.

Temperature e mëngjesit do të lëvizin nga -2 deri 0 gradë celsius, ndërsa temperatura gjatë ditës së sotme do të arrijë deri 2 gradë celsius për të përfunduar në -6 gradë celsius në orët e vona.

Gjatë ditëve tjera pritet që temperaturat të bien dhe të ketë reshje të borës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...