Tayna na tregoi ç’shkollë bën dhe nuk ka lidhje fare me muzikën - Bota Sot
Tayna na tregoi ç’shkollë bën dhe nuk ka lidhje fare me muzikën

Mediale Vip

Tayna na tregoi ç’shkollë bën dhe nuk ka lidhje fare me muzikën

Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 12:32
Tayna

Tayna këtë vit është kthyer në reperen më të komentuar në rrjete sociale dhe emrin e saj tashmë e njohin të gjithë.

E ftuar së fundmi në emisionin ‘Express Morning’ reperja ka zbuluar se këtë vit do të diplomohet në degën e shkencave kompjuterike.

’Jam në vitin e tretë për shkenca kompjuterike.Gjithmonë edukimin kam pasë të rëndësishëm dhe ma merr mendja me thënë s’kam fakultet në ditët e sotme nuk është shumë lavd.Unë jam pro edukimit dhe më pas një diplomë përveç karrierës, më pas edhe një plan B se këndimi nuk zgjat gjithë jetën’ është shprehur Tayna. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...