E përkrahin në orë të mësimit, Getinjo ka një këshillë për nxënësit - Bota Sot
E përkrahin në orë të mësimit, Getinjo ka një këshillë për nxënësit

Mediale Vip

E përkrahin në orë të mësimit, Getinjo ka një këshillë për nxënësit

Më: 24 dhjetor 2018 Në ora: 07:56
Getinjo

Getinjo i ka këshilluar disa nxënës nëpërmjet postimit të tij të fundit.

Getinjo e ka publikuar një foto në Instastory në të cilën shihet një tabelë në klasë dhe në të emri i njëri i projektit të fundit të tij.

‘’Kur të shkoni në shkollë mësoni, mos më idollizoni’’, ishin fjalët e Getinjos për fëmijët që e përkrahin edhe kur janë në orë të mësimit.

”Uh” titullohet projketi i tij i fundit i cili erdhi me videoklip dhe u mirëprit nga publiku.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...