Policja më seksi gjermane shqetëson autoritetet, ia ndalojnë këto fotografi - Bota Sot
Policja më seksi gjermane shqetëson autoritetet, ia ndalojnë këto fotografi

Mediale Vip

Policja më seksi gjermane shqetëson autoritetet, ia ndalojnë këto fotografi

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 07:51
Adrienne Koleszar

Adrienne Koleszar, 34-vjeç është konsideruar si një nga policet me seksi që ka Gjermania.

Adrienne për shkak të formave fizike që ka dhe që nuk nguron ti tregojë në Instagram, numëron rreth 500 mijë ndjekës në rrjetet sociale.

Por kjo gjë i ka shqetësuar shumë autoritetet në Gjermani, ku disa ditë më parë u raportua se asaj i ishte dhënë një ultimatum që të zgjidhte ose fotot me bikini ose policinë.

Afati për këtë ishte shumë i shkurtër, por nga mbikqyrja në instagramin e saj rezulton se Adrienne ka shpërndarë përsëri foto të nxehta nga plazhet tropikale, gjë që do të thotë se ka hequr dorë nga policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...