Vera i lë në ‘hije’ vajzat e saj - Bota Sot
Vera i lë në ‘hije’ vajzat e saj

Mediale Vip

Vera i lë në ‘hije’ vajzat e saj

Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 00:48
Familja Ora

Është nëna e Rita Orës.

Por, Vera Sahatçiu po i lë pas vajzat e saj, sa i përket stilit.

Image

Ajo ka postuar disa fotografi, të realizuara në shtëpinë e stolistur për festat e fundvitit,por, edhe vet dukej në formë dhe shumë e bukur.

Këtij postimi, ajo ia ka lënë edhe një urim.

“Gëzuar festat miqtë e mi, gjithmonë shikoni jetën tuaj në një tjetër nivel në vitin e ri, personalisht dhe profesionalisht… 

Pa marrë parasysh se sa i vështirë ishte viti i kaluar ju mund të filloni përsëri.

Qëndroni mirë dhe kërkoni kujdesin për shëndetin tuaj mendor! Urime festat te dashur miq, ju dëshiroj jetë te shendosh dhe të lumtur”, janë fjalët e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...