Pas dy bashkëpunimeve plot ritëm, Skerdi vjen me baladë - Bota Sot
Pas dy bashkëpunimeve plot ritëm, Skerdi vjen me baladë

Mediale Vip

Pas dy bashkëpunimeve plot ritëm, Skerdi vjen me baladë

Më: 3 janar 2019 Në ora: 06:12
Skerdi

Skerdi ua plotësoi dëshirën fansave.

Pas shumë kërkesave për një baladë tjetër, këngëtari lëshoi një video të shkurtër në të cilën mund ta dëgjoni pak këngën e re.

“Më kërkuat baladë, ja ku e keni. Coming soon”, ka shkruar Skerdi.

Edhe pse artisti nuk ka dhënë detaje të tjera mbi datën e publikimit, ajo që dihet është se Skerdi 2019-ën e nis me baladë.

Kujtojmë që 2018-ën, këngëtari e përmbylli me dy bashkëpunime, një me Nora Istrefin dhe një me Sin Boy.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...