A ka pasur të dashur kryeministri para martesës me Anitën? E tregon vetë ai - Bota Sot
A ka pasur të dashur kryeministri para martesës me Anitën? E tregon vetë ai

Mediale Vip

A ka pasur të dashur kryeministri para martesës me Anitën? E tregon vetë ai

Më: 7 janar 2019 Në ora: 22:23
Ramush dhe Anita Haradinaj

Ai rrëfej ngjarje nga jeta e tij në kohën e luftës.

Kryeministri, po ashtu tregoj edhe kohën kur është përballur me ruset, po ashtu edhe ngjarjet me vëllanë e tij Shkëlzenin.

Edhe një pjesë e emisionit që mori vëmendje, ishte se kryeministri foli për martesën.

Ai e trajtoj këtë temë për shkak se disa muaj më parë qarkulloj lajmi se Haradinaj ka pasur të dashur.

Shikojeni foton e mëposhtme:

Image

Por ai i mohoj të gjitha duke thënë : ‘Kam dëgjuar lajme se është thënë se kam qenë i martuar më parë, por nuk është e vërtetë, për mua martesa është një akt që ndodh njëherë në jetë dhe e vetmja martesë që kam është me Anitën’. 

Ndryshe, kryeministri Haradinaj ka fëmijë bashkë me Anitën dhe gëzojnë një jetë të lumtur familjare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat