Qëllohet për vdekje tetë herë, reperi homoseksual Kevin Fret - Bota Sot
Qëllohet për vdekje tetë herë, reperi homoseksual Kevin Fret

Mediale Vip

Qëllohet për vdekje tetë herë, reperi homoseksual Kevin Fret

Më: 11 janar 2019 Në ora: 17:31
Kevin Fret

Reperi dhe mbrojtësi i hapur i komunitetit LGBT, Kevin Fret, është qëlluar për vdekje në Porto Riko.

Fret ishte 24 vjeçar dhe përshkruhej si artisti i parë homoseksual në muzikën latine Trap.

Ai u vra në kryeqytetin San Juan, mëngjesin e së enjtes kanë bërë të ditur autoritetet lokale.

Artisti Fret u qëllua tetë herë, ndërsa po hipte në një motoçikletë në rrugë, dhe u godit në kokë po ashtu.

Vdekja e tij sjell numrin e vrasjeve në Porto Riko këtë vit në 22, shtoi policia.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat