Viktoria Beckham i bën një stil interesant të flokëve vajzës së saj të vogël - Bota Sot
Viktoria Beckham i bën një stil interesant të flokëve vajzës së saj të vogël

Mediale Vip

Viktoria Beckham i bën një stil interesant të flokëve vajzës së saj të vogël

Më: 14 janar 2019 Në ora: 17:21
Victoria Beckham dhe Harper

Vajza e Victoria Beckham, Harper, e cila njihet si një ‘mini-ikonë’ stili ka bërë një ndryshim drastik të flokëve.

Në një video të postuar shihet 7 vjeçarja derisa po i pret flokët stilisti Luke Hersheson.

Nga kjo pamje e re e së bijës, Viktoria tha se përveç se është e bukur, ky stil është gjithçka.

Familja e Viktoria dhe David Beckham është në qendër të vëmendjes së mediave.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...