Jolie dhe Theron në konflikt për shkak të... - Bota Sot
Jolie dhe Theron në konflikt për shkak të...

Mediale Vip

Jolie dhe Theron në konflikt për shkak të...

Më: 20 janar 2019 Në ora: 23:54
Jolie dhe Theron

Brad Pitt, siç raportohet nga mediat e huaja, është në lidhje me aktoren Charlize Theron, pak më shumë se një muaj.

Aktori duket se ka arritur të kalojë divorcin me Angelina në vitin 2016 dhe ai zgjodhi një grua që nuk e duron ish-bashkëshorten e tij.

Jolie mendon se Charlize po kopjon gjithçka dhe disa herë janë grindur për role në filma.

“Mos toleranca e tyre zgjat për vite. Në vitin 2014, Charlize ishte zemëruar me deklaratën e Angelina për marrëdhënien e saj me Sean Penn, të cilat ajo i quajti  katastrofë”, shkruajnë mediat amerikane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat