Prej ditësh në koma, babai i këngëtarit të njohur shqiptar humb jetën - Bota Sot
Prej ditësh në koma, babai i këngëtarit të njohur shqiptar humb jetën

Mediale Vip

Prej ditësh në koma, babai i këngëtarit të njohur shqiptar humb jetën

Më: 21 janar 2019 Në ora: 10:54
Eugent Bushpepa

Për këngëtarin e njohur shqiptar Eugent Bushpepa dita e sotme është një nga të trishtuarat.

Mësohet se këngëtari ka humbur babain e tij në mënyrë të parakohshme, për shkak të një aksidenti të rëndë në Tiranë, ku qëndronte në koma prej ditësh. Lajmin e ka bërë të ditur gazetari mirëditas Gjergj Marku.

“SOT, per te ngushelluar artistin Gent BUSHPEPA dhe familjaret per ndarjen nga jeta te babait te tij!...

(Babai i kengetarit te njohur mirditas eshte ndare sot nga jeta pas nje aksidenti te rende ne Tirane, ku dhe qendronte ne koma prej ditesh. 

Gjon Bushpepa ka qene drejtues ne disa sektore ne Mirdite dhe jo vetem. Prej vitesh jetonte familjarisht ne Tirane. 

Ceremonia mortore ne RRESHEN. 

Ngushellime te thella familjes per kete humbje te parakoheshme!),”-shkruan Gjergj Marku. Vitin që lamë pas genti përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...