Kryeministri Haradinaj falënderon Dua Lipën - Bota Sot
Kryeministri Haradinaj falënderon Dua Lipën

Mediale Vip

Kryeministri Haradinaj falënderon Dua Lipën

Më: 29 janar 2019 Në ora: 20:56
Dua Lipa

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka shkruar se Dua Lipa është në kulmin e sukseseve të sajë, duke vë emrin e saj dhe të Kosovës në sheshin e njohur të Nju Jorkut, “Time Square”.

“Dua Lipa në kulmin e sukseseve të saja, në sheshin kryesor të Neë York, Time Square, pjesë e kampanjës nga rrjeti muzikor Spotify:  “Nga Kosova në Britani të Madhe në nominimin për Artisten e re më të mirë”.

Faleminderit Dua”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Dua Lipa e ka vënë emrin e Kosovës në sheshin më të njohur në botë në “Times Square” në Nju Jork. Falë suksesit të saj të jashtëzakonshëm më 2018, Dua Lipa është e nominuar në kategorinë për artisten më të mirë të re dhe vallëzimin më të mirë, në çmimet “Grammy”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...