'Ishte shumë e vështirë', Vesa tregon si e përjetoi Liani ndarjen nga babai - Bota Sot
'Ishte shumë e vështirë', Vesa tregon si e përjetoi Liani ndarjen nga babai

Mediale Vip

'Ishte shumë e vështirë', Vesa tregon si e përjetoi Liani ndarjen nga babai

Më: 31 janar 2019 Në ora: 09:55
Foto

Prej disa muajsh këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma, dhe djali i saj dhe Big Bastës, Liani po jetojnë në Shqipëri. Ndërkohë Big Basta po qëndron ende në Zelandën e re.

E ftuar mbrëmë në emisionin "N'drrimi i natës", Vesa ka treguar se Liani e ka përjetuar shumë keq largimin nga i ati.

“Shumë vështirë. Është mërzitur shumë dhe ka qarë”, ka thënë Vesa.

Këngëtarja dhe djali po qëndrojnë në Shqipëri për çështje dokumentesh, por do të rikthehen sërish në Zelandën e re pas disa muajsh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...