PREMIERË: MC Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vula sjellin 'Menemadhen' - Bota Sot
PREMIERË: MC Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vula sjellin 'Menemadhen'

Mediale Vip

PREMIERË: MC Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vula sjellin 'Menemadhen'

Më: 31 janar 2019 Në ora: 18:28
PREMIERË: MC Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vula sjellin 'Menemadhen'

PINT dhe Ledri Vula kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur.

Është publikuar më në fund kënga në bashkëpunim me reperët e labelit PINT dhe Ledri Vulën.

'Menemadhe' e ka titullin kënga e cila është publikuar me videoklip, ndërsa është pjesë e albumit më të ri të PINT, 'USA' që pritet të dalë shumë shpejt. Kjo nuk është hera e parë që MC Kresha dhe Lyrical Son bashkëpunojnë me Ledrin, pasi ata edhe në albumin e kaluar kanë sjellë këngën 'Hip Hop' që është shndërruar në një këngë shumë të dashur për fansat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...