Detaje të reja, pse u nda Arbana Osmani nga bashkëshorti i saj - Bota Sot
Detaje të reja, pse u nda Arbana Osmani nga bashkëshorti i saj

Mediale Vip

Detaje të reja, pse u nda Arbana Osmani nga bashkëshorti i saj

Më: 31 janar 2019 Në ora: 22:32
Arbana Osmani

Prej disa javësh në median rozë po përflitet për divorcin e moderatores Arbana Osmani nga bashkëshorti i saj me të cilin kanë dhe një djalë.

Ndërkohë që në në media kanë dalë versione të ndryshme për shkakun e ndarjes, më i fundit duket të jesë se bashkëshorti i moderatores Ardit Kero ka zgjedhur të jetojë në Amerikë për një kohë.

Ndërsa kjo është një nga periudhat ku Arbana po përflitet më se shumti, ajo është treguar indiferente dhe është parë të shijojë në maksimum jetën e saj.

Gjithashtu ka shtuar dhe aktivitetin në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...