Këngëtari Musliu: Spo ma nin - Bota Sot
Këngëtari Musliu: Spo ma nin

Mediale Vip

Këngëtari Musliu: Spo ma nin

Më: 5 shkurt 2019 Në ora: 13:58
Këngëtari Musliu: Spo ma nin

Hekuran Musliu vazhdon me suksese në rrafshin muzikor. Musliu është këngëtar i ri i tregut, që vitin 2019 e filloi me projektin e shumë pëlqyer: Spo ma nin. Synimet e tija janë që të kultivojë edhe këngë të tjera që janë të mirëpritura nga gjeneratat e reja. Projekt i bukur me shumë art.

Image

Musliu ka bashkëpunuar me fotografen e mirënjohur Bardha Goga për realizim te klipit, koreografia nga Flora Xhema e  montazha nga Erijon Vranovci. Ndërsa për muzikën është përkujdesur Beatin Albosi dhe tekstin Mërgim Hyseni.

Musliu se shpejti do të vij me projekte tjera që do iu shtohen tregut.

“Është kënaqësi kur sheh këngëtarët e rinj duke përparuar me një shpejtësi dhe që janë të pëlqyer apo të kërkuar edhe nga të rinjtë e të reja”, tha Bardha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...