Luan rolet e dashnorit, aktori shqiptar tregon nëse e tradhton bashkëshorten - Bota Sot
Luan rolet e dashnorit, aktori shqiptar tregon nëse e tradhton bashkëshorten

Mediale Vip

Luan rolet e dashnorit, aktori shqiptar tregon nëse e tradhton bashkëshorten

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 13:26
Ilustrim

Gent Kame është një nga aktorët më të njohur në Shqipëri. Djali i regjisorit Gëzim Kame i ftuar në emisionin “Late Night Show” në “Ora News”, tha se kohët e fundit po merr vetëm role dashnori.

Ndërsa zbuloi nëse tradhton në jetën e vërtetë.

Gent Kame: Po më japin gjithnjë e më tepër role babai, role dashnori.

Kastro Zizo: Rolet e dashnorit të kanë pëlqyer më shumë.

Gent Kame: Më kanë shijuar me thënë të drejtën

Kastro Zizo: I bie që njeriu po kaloi të 40-at nuk është më dashnor

Gent Kame: Njeriu është në shpirt dhe në zemër

Kastro Zizo: Ti vazhdon të jesh dashnor?

Gent Kame: Gjithmonë, del me shpirtin

Kastro Zizo: Gënjen më gënjen se është i martuar ka dy goca të mrekullueshme. Edhe të dojë të tradhtojë nuk tradhton dot

Gent Kame: Dhe jam shumë dashuruar

Kastro Zizo: Po nuk të shkon asnjëherë në mendje që të tradhtosh?

Gent Kame: Unë nuk tradhtoj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...