Pas ndarjes, ish-bashkëshortja e Stines përlotet në emision - Bota Sot
Pas ndarjes, ish-bashkëshortja e Stines përlotet në emision

Mediale Vip

Pas ndarjes, ish-bashkëshortja e Stines përlotet në emision

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 21:33
Graciela Pasha

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Why Not” ishte e ftuar ish-partnerja e Stines, këngëtarja Graciela Pasha. Në një intervistë të veçantë përballë moderatores Roza Latit, ajo u bë pjesë e rubrikës së imitimeve duke interpretuar disa këngë. Mes tyre ishte edhe balada e ndjerë e Elvana Gjatës, “Gjërat kanë ndryshuar”. Gjatë performancës u vu re se Graciela u përlot teksa mes rreshtash thoshte: “Ishte histori e bukur shumë, se shpëtuam dot as ti, as unë”.

Kujtojmë se Stine pranoi publikisht ndarjen nga Graciela disa javë më parë dhe deklaroi se miqësia mes tyre vazhdon të jetë e fortë. Dyshja kanë bashkë një vajzë të quajtur, Estia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...