Kjo është dhurata që Qëndresa Bajrami mori nga Labi - Bota Sot
Kjo është dhurata që Qëndresa Bajrami mori nga Labi

Mediale Vip

Kjo është dhurata që Qëndresa Bajrami mori nga Labi

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 23:31
Qëndresa dhe Labi

Për të nder të Shën Valentinit, festës së të dashuruarve, Qëndresa mori një dhuratë simbolike nga Labi.

Qëndresa Bajrami ka publikuar një imazh në Instagram gjersa tregon dhuratën që ia bëri Labi.

Prezantuesi, Labinot Gashi ia ka blerë një buqetë trëndafilash bashkëshortes së saj, që edhe përkon me këtë festë.

Image

Qëndresa dhe Labi së fundmi u bënë edhe prindër për herë të parë të një vajze.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...