Grupi Marigona publikon sot këngën e re - Bota Sot
Grupi Marigona publikon sot këngën e re

Mediale Vip

Grupi Marigona publikon sot këngën e re

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 10:26
Grupi Marigona

Grupi Marigona i është rikthyer muzikës.

Projekti i ri i  muzikor, cili tashmë është realizuar do të publikohet sot në orën 17:00.

Marigona do të vazhdojë me projekte të veçanta dhe unike pas publikimit të kësaj kënge.

Kujtojmë se përpos realizimeve të reja, Grupi Marigona ka vendosur që kanali i tyre zyrtar në Youtube të shfrytëzohet për të grumbulluar të ardhura për bamirësi.

Të gjitha arkëtimet që vijnë nga klikimet do t’u dedikohen personave me nevojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...